Tani projekt domu

tani projekt domu, domy domy, domy, domy i, domów, projekty www, projekty, Być może zastanawiasz się, co to znaczy tani projekt domu? Projekty domów kosztują kilka tysięcy złotych, najtańsze dostępne w ogólnych ofertach kosztują 1 500 zł. Ja mam jednak dla Ciebie dobrą wiadomość, otóż można mieć projekt domu już za 1 zł. Jeżeli chcesz wiedzieć, skąd wziąć tani projekt domu, czytaj dalej.

Kto oferuje projekty za 1zł?

Projekty za 1 zł są możliwe dzięki fundacji Dom Kołodzieja, która ogłosiła konkurs na najlepsze projekty domów przysłupowych. Taki rodzaj budownictwa jest charakterystyczny dla Dolnego Śląska, a fundacja postawiła sobie za cel rozpowszechnienie tego typu budownictwa na terenie Dolnego Śląska, ponieważ chcą przekonać ludzi do budowania domów zgodnie z tradycją regionu.

Oszczędności jest więcej

To jednak nie wszystkie oszczędności, jakie można uzyskać, dzięki skorzystaniu z projektu „Nowe Domy Przysłupowe”. Fundacja zatroszczyła się także o preferencyjne kredyty, dla osób chcących budować dom w tym stylu. Oferta zostanie przygotowana przez Łużycki Bank Spółdzielczy.

Najlepsze projekty można zobaczyć na żywo

Od stycznia najlepsze projekty biorące udział w konkursie będzie można oglądać w różnych miastach na Dolnym Śląsku: Zgorzelec, Lubań, Lwówek Śląski, Bolesławiec i Jelenia Góra. W między czasie opracowywana jest pełna dokumentacja projektów, którą będzie można kupić za wspomniane 1 zł. Informacje szczegółowe dotyczące tej akcji dostępne są na stronie http://nowedomyprzyslupowe.pl

Dobry pomysł na oszczędności

Pomysł według mnie bardzo dobry, bo z jednej strony możesz zaoszczędzić na projekcie, nawet kilka tysięcy złotych, do tego preferencyjny kredyt, choć puki co nie znalazłem warunków tego kredytu, więc nie sposób policzyć ile możesz na tym oszczędzić. Z drugiej strony zachęca się ludzi do tradycyjnej zabudowy, co z pewnością poprawi walory turystyczne regionu, co z kolei stworzy dogodne warunki do prowadzenia małego rodzinnego biznesu.

Podsumowanie

Tak jak pisałem we wpisie o trzech świnkach, w dzisiejszych czasach masz ogromny wybór, jeśli chodzi o technikę budowania domu. Do tego, dzięki takim akcjom, możesz zdobyć tani projekt domu i preferencyjne warunki kredytowania budowy. Chciałbym, żeby inne regiony Polski poszły w ślady Dolnego Śląska i w ten sposób pomagały zaoszczędzić pieniądze Polakom przy budowie domu. Natomiast Ty wybierając projekt pamiętaj, że koszt budowy to jednorazowy wydatek, natomiast koszt utrzymania domu to wydatek permanentny, dlatego powinieneś zwrócić na to szczególną uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>